joomla templates top joomla templates template joomla

Pomylili puste butelki z pełnymi? Włamali się do magazynu jednego z marketów i zabrali skrzynki z pustymi butelkami. Byli pijani,mieli po 2 i 3 promile alkoholu. Grozi im do 10 lat więzienia

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum/ilustracyjne włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do magazynu jednego z marketów, skąd zabrali skrzynki z pustymi butelkami. Obaj usłyszeli już zarzuty. Odpowiedzą za włamanie, za co grozi im do 10 lat więzienia.
 
 
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (17.08.2019) ok. godz. 8:00. Do dyżurnego grudziądzkiej policji zadzwonił pracownik jednego z marketów na terenie miasta z informacją, że dwóch mężczyzn włamało się do magazynu przy sklepie, skąd usiłowali ukraść dwie skrzynki z pustymi butelkami po piwie, jednak zostali przez niego spłoszeni. 
 
 
Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji, który po krótkich poszukiwaniach bez trudu namierzył złodziei, gdyż ci byli kompletnie pijani i z trudem poruszali się o własnych siłach. 
 
Włamywaczami okazali się dwaj 35-letni mieszkańcy Grudziądza, doskonale znani stróżom prawa z wcześniejszych przestępstw przeciwko mieniu. Pierwszy z nich miał prawie 2, a drugi ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 
 
 
 
Obaj zostali zatrzymani przez policjantów i po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.