joomla templates top joomla templates template joomla

Trwa dyskusja co do jakości oznakowania przejścia dla pieszych na Nadgórnej, na którym zginął 54-letni grudziądzanin. Takich miejsc jest więcej, zastawionych przez auta, porośnietych przez krzaki

R.Ż/eSerwis.info; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Trwa dyskusja co do jakości oznakowania przejścia dla pieszych na ul. Nadgórnej, na którym przed tygodniem zginął 54-letni grudziądzanin.

Pojawiają się pytania co do widoczności i oznakowania na przejściu dla pieszych znajdującym się na ul. Nadgórnej, na którym w zeszłym tygodniu został śmiertelnie potrącony 54-letni grudziądzanin. 

Do potrącenia doszło w sobotę 9 listopada po zmierzchu około godz. 19.00. W wyniku wypadku śmierć poniósł 54-letni grudziądzanin potrącony przez 31-letniego kierowcę jadącego samochodem marki Citroen. W tej sprawie trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

- W miejscu tragedii palą się znicze - 

W miejscu, gdzie znajduje się przejście jest oznakowanie poziome, brakuje jednak oznakowania pionowego, nie ma w tym miejscu znaku informującego kierowców o pieszych w odpowiedniej odległości. 

Internauci zauważyli również, że w miejscu, w którym doszło do wypadku ograniczona jest widoczność, auta stoją bezpośrednio przy przejściu zasłaniając potencjalnych pieszych.