joomla templates top joomla templates template joomla

Trwają poszukiwania 78-letniego Alwina König. Ponad 100 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu i strażaków z Państwowej Straży Pożarnej prowadzi poszukiwania. Do działań zaangażowano drony

info: KMP, Grudziądz; fot: Archiwum/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dzisiaj ponad 100 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu i strażaków z Państwowej Straży Pożarnej wznowi poszukiwania 78-letniego Alwina König, który zaginął w dniu 5 lutego. Do działań zaangażowane zostaną również drony.
 
 
Od minionej środy policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują 78-letniego Alwina König. W dniu 5 lutego br. zaginiony wyszedł z domu w okolicach osiedla Tarpno i do chwili obecnej nie powrócił. 
 
 
Funkcjonariusze ustalają, gdzie mężczyzna przemieszczał się i sprawdzają każde miejsce, gdzie może przebywać. W dniu dzisiejszym 7 lutego o godz. 11:30 ponad 100 policjantów i strażaków wznowi poszukiwania zaginionego w miejscowości Nowa Wieś pod Grudziądzem, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Parkowej, gdzie według policyjnych ustaleń ostatni raz widziany był zaginiony. 
 
 
Wszyscy, którzy chcieliby pomóc funkcjonariuszom w odnalezieniu 78-latka, mogą stawić się w miejscu zbiórki i wziąć razem z nimi udział w poszukiwaniach.