joomla templates top joomla templates template joomla

Trwają poszukiwania zaginionych 15-latek. W czwartek opuściły swoje miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązały kontakt z rodziną

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą poszukiwania za zaginionymi 15-latkami.

W czwartek 12 kwietnia, nastolatki opuściły swoje miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż zaginione przebywają razem.

Zuzanna Mickiewicz: wzrost 155cm, waga 42kg, szczupła budowa ciała, włosy proste, długie do pasa, koloru blond, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru granatowego, czarne leginsy, buty typu trapery. Posiadała przy sobie plecak koloru czarnego.
 
 
Natalia Krajewska: wzrost 170cm, waga 50kg, szczupłej budowy ciała, włosy proste długości do ramion, koloru brązowego; oczy piwne. W chwili zaginięcia była ubrana w wysokie buty typu glany, rajstopy koloru czarnego, spodnie koloru czarnego (krótkie lub długie), kurtka typu „ramoneska”- skórzana, bluza bez kaptura lub z kapturem koloru czarnego. Posiadała przy sobie plecak koloru granatowego.
 
Osoby posiadające informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu tel 997, Zespołem ds Poszukiwań tel. 56-45-13-351 lub najbliższą jednostką Policji.