joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradł szlifierkę kątową w jednym z grudziądzkich marketów, a następnie uciekł odpychając i grożąc interweniującemu pracownikowi ochrony. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Złodziej był już w domu, kiedy do drzwi zapukali policjanci. Mundurowi w miejscu zamieszkania zatrzymali mężczyznę, który w jednym z marketów dokonał kradzieży rozbójniczej. 24-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz może trafić do więzienia nawet na 10 lat.
 
 
W poniedziałek 3 grudnia dyżurny komendy w Grudziądzu przyjął zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów. Do sklepu natychmiast pojechali policjanci.
 
 
Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że sprawca ukradł szlifierkę kątową, a następnie uciekł odpychając i grożąc interweniującemu pracownikowi ochrony. Zuchwałego złodzieja zarejestrował monitoring sklepowy. Po jego obejrzeniu policjanci już wiedzieli, gdzie mogą szukać sprawcy, bo go rozpoznali.
 
Stróże prawa zatrzymali 24–latka w mieszkaniu. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Śledczy nadal ustalają, jakie były wszystkie okoliczności zdarzenia. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.