joomla templates top joomla templates template joomla

Ukrywa się przed policją. Notoryczny złodziej sklepowy, poszukiwany na podstawie kilkunastu listów gończych

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Piotra Tuszyńskiego. Notoryczny złodziej sklepowy, który poszukiwany jest na podstawie kilkunastu listów gończych ukrywa się przed policjantami. Miejscowi funkcjonariusze w tej sprawie zwracają się o pomoc do mieszkańców.
 
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Piotra Tuszyńskiego. 26-letni mężczyzna, który poszukiwany jest kilkunastoma listami gończymi może przebywać na terenie Grudziądza. Notoryczny złodziej artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepach ma do odbycia łącznie kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.
 
 
Miejscowi funkcjonariusze w tej sprawie zwracają się o pomoc do mieszkańców prosząc jednocześnie o wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny w celu jego zatrzymania. Policjanci zadecydowali, że opublikują wizerunek osoby poszukiwanej.
 
Osoby mogące udzielić informacji na temat poszukiwanego proszone są kontakt.  Informację można przekazywać do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu dzwoniąc pod nr tel. 56-45-13-351 w godz. 7.30 - 15.30. w dni robocze. Wiadomości przyjmie całodobowo dyżurny KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221.