joomla templates top joomla templates template joomla

Uszkodzili ściany, drzwi, narobili szkód na blisko 70. tys zł. Sprawcy kradzieży z włamaniem na Parkowej w Grudziądzu złapani

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Do kradzieży z włamaniem do obiektów handlowych na ul. Parkowej doszło w sierpniu br. Przez cały czas trwały czynności w związku z tym zdarzeniem. 
 
W ubiegłym tygodniu doszło do zatrzymania trzech sprawców, którzy usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Sprawa będzie miała finał w sądzie.
 
 
Pod koniec sierpnia grudziądzcy mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem oraz zniszczeniu mienia w kompleksie handlowym na ulicy Parkowej w Grudziądzu. Wówczas nieznani sprawcy skradli różnego rodzaju przedmioty i towar ze sklepu oraz uszkodzili umyślnie ściany i drzwi. Straty oszacowano na blisko 70 tys. złotych. Dzięki wnikliwej analizie zabezpieczonych dowodów, mundurowi ustalili sprawców.
 
W ubiegłym tygodniu kryminalni zatrzymali trzech wytypowanych mężczyzn. Okazali się nimi dobrze znani grudziądzkim policjantom mieszkańcy Grudziądza w wieku od 33 do 40 lat. Mężczyznom przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Nie jest wykluczone, że sprawcom zostaną przedstawione jeszcze inne zarzuty.