joomla templates top joomla templates template joomla

W bramie kamienicy na ulicy Legionów mundurowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Okazało się, że znany osobiście wcześniejszych konfliktów z prawem 23-latek, miał przy sobie dodatkowo prawie 40 gramów metaamfetaminy

info: KMP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dzielnicowi z Grudziądza zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu za kradzieże 23-latka. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma przy sobie prawie 40 gramów narkotyków. Wstępne badania wykazały że jest to metaamfetamina.
 
 
Pod koniec ubiegłego tygodnia dzielnicowi z grudziądzkiej komendy uzyskali informację, że w bramie jednej z kamienic przy ulicy Legionów ma przebywać osoba poszukiwana. Policjanci pojechali w to miejsce by to sprawdzić. Informacja okazała się prawdziwa, gdyż mundurowi z daleka zauważyli znanego im osobiście z wcześniejszych konfliktów z prawem 23-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu za kradzieże. 
 
 
Policjanci w trakcie kontroli odzieży 23-latka, znaleźli przy nim jeszcze prawie 40 gramów częściowo sproszkowanej substancji. Wstępne badania wykazały, że jest to metaamfetamina. 
 
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. W trakcie przesłuchania 23-latek… podziękował za zatrzymanie, tłumacząc to tym, że wcześniej miał już problemy z narkotykami, a po ich zarekwirowaniu przez policjantów, z pewnością nie wróci do nałogu. Po przesłuchaniu mundurowi odwieźli go do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.