joomla templates top joomla templates template joomla

W trakcie kontroli samochodu policjanci znaleźli u kierowcy 30 gramów amfetaminy. Mężczyznę zatrzymano

info: Policja Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

 
Ponad 30 gramów amfetaminy znaleźli grudziądzcy policjanci kontrolując samochód należący do 32-latka. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego dozór oraz poręczenie majątkowe.
 
Do zdarzenia doszło w środę 10 stycznia w centrum Grudziądza. Patrol ruchu drogowego podjął do kontroli drogowej samochód prowadzony przez 32-letniego grudziądzanina. 
 
 
 
Mundurowi sprawdzili również odzież kierowcy pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Podczas rutynowych czynności, policjanci znaleźli w kieszeni kurtki kartkę papieru, w którą zawinięty był biały proszek. 
 
Po wstępnych badaniach okazało się, że to amfetamina o wadze ponad 30 gramów.
 
Policjanci zatrzymali 32-latka i zawieźli do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, gdzie został mu przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. 
 
W czwartek 11 stycznia mężczyzna został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który na wniosek policjantów, zastosował wobec niego dozór i poręczenie majątkowe w kwocie 500zł. Trwa dochodzenie w tej sprawie.