joomla templates top joomla templates template joomla

W wyniku zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu poniosła 42-letnia kobieta kierująca seatem. Ranna została również prowadząca drugi pojazd i jej 15-letnia córka

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

We wtorek miejscowości Zakrzewo w powiecie grudziądzkim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia czołowego dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu poniosła 42 – letnia kobieta prowadząca seata. Dwie ranne osoby z drugiego pojazdu marki Citroen trafiły do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali grudziądzcy policjanci wraz z prokuratorem z Wąbrzeźna. W sprawie prowadzone będzie śledztwo mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia i ustalenie jego przyczyny.
 
 
We wtorek 13 litopada tuż po godzinie 7. 00 dyżurny grudziądzkiej jednostki przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Zakrzewo w gminie Radzyń Chełmiński. 
 
 
Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z grudziądzkiej jednostki. Funkcjonariusze ustalili, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe - seat i citroen. Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 42 – letnia kierująca seatem. Kobieta jechała sama.
 
W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby podróżujące citroenem. 42 – letnia kierująca i jej 15 – letnia córka trafiły do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca oraz pojazdów. Pracę mundurowych nadzorował prokurator z Prokuratury w Wąbrzeźnie. W sprawie prowadzone będzie śledztwo. 
 
Zebrany materiał dowodowy posłuży do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia jego przyczyny.