joomla templates top joomla templates template joomla

W Wałdowie Szlacheckim pod Grudziądzem pociąg "staranował" na przejeździe kolejowym samochód. Cudem nikt nie ucierpiał

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
O wielkim szczęściu może mówić 70-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, który nie zachował należytej ostrożności wjeżdżając samochodem na przejazd kolejowy w miejscowości Wałdowo Szlacheckie pod Grudziądzem i wpadł pod nadjeżdżający pociąg. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
 
Do zdarzenia doszło w środę 20 wrrześnia ok. godz. 14:00. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wałdowo Szlacheckie samochód osobowy wpadł pod pociąg. 
 
 
 
Na miejsce natychmiast zostały skierowane pozostałe służby ratownicze.
 
Na szczęście okazało się, że w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Będący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 70-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju nie zachował należytej ostrożności wjeżdżając na przejazd kolejowy i wpadł pod nadjeżdżający pociąg relacji Toruń-Brodnica. 
 
Mundurowi ustalili, że pociąg wytracał już prędkość dojeżdżając do pobliskiej stacji, dzięki czemu w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci przebadali kierującego samochodem osobowym oraz maszynistę- obaj byli trzeźwi.
 
70-latek został ukarany mandatem karnym. W wyniku zdarzenia ruch pociągów na tej trasie był wstrzymany przez ok. 1,5 godziny.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież