joomla templates top joomla templates template joomla

Zbyt "wiele" szyb pozostało na przystanku przy ul. Toruńskiej po ostatniej dewastacji. Znalazła się kolejna osoba, która postanowiała wybić kolejną

T.W./eSerwis.info; info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Kolejna osoba zdecydowała się wybić szybę w wiacie przystanku tramwajowego na ulicy Toruńskiej. Kolejny raz zarejestrowała to kamera monitoringu miejskiego. Sprawcę zatrzymali strażnicy miejscy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę 9/10 czerwca. Około godz. 1.30 ulicą Toruńską przechodził 38-letni mężczyzna. Jego zachowanie świadczyło, że jest pod wpływem alkoholu. Gdy mijał przystanek tramwajowy, wybił pięścią szybę w wiacie.
 
 
 
Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Operator natychmiast wysłał na miejsce patrol Straży Miejskiej. Funkcjonariusze zatrzymali 38-latka i przekazali go Policji. Odpowie za zniszczenie mienia.
 
 
To kolejny przypadek w ostatnim czasie, w którym ofiarą przechodniów-wandali była wiata stojąca przy skrzyżowaniu ulicy Toruńskiej z aleją 23 Stycznia. Przypomnijmy – w poniedziałek, 5 czerwca br., po godz. 23 przystanek mijała grupa pięciu osób z dwoma wózkami dziecięcymi. Jeden z mężczyzn niespodziewanie uderzył w wiatę łokciem, a następnie pięścią.
 
Po nim dwa ciosy pięścią w to samo miejsce, ale od drugiej strony, zadała jedna z kobiet. W konsekwencji szyba, na której umieszczony był rozkład jazdy, została wybita. Wtedy również sprawcy zostali złapani dzięki monitoringowi.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież