joomla templates top joomla templates template joomla

Z impetem wjechał motorowerem przez drzwi do sklepu na ul. Toruńskiej w Grudziądzu, a następnie uciekł. Sprawca był dobrze znany policji, wcześniej był już karany

info: Policja, Grudziądz; video: facebook.com/drogowykabaret włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Wczoraj (7.09) policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Toruńskiej w Grudziądzu motorowerzysta wjechał do środka sklepu, a następnie uciekł. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Teraz odpowie za swoje zachowanie.

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (7.09) o godz. 16:20 na ul. Toruńskiej w Grudziądzu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierujący motorowerem jadąc ulicą Kwiatową nie wyhamował przed skrzyżowaniem z ulicą Toruńską i z całym impetem wjechał przez drzwi do jednego ze sklepów na ul. Toruńskiej.
 
 
Następnie pozostawił wewnątrz sklepu rozbity motorower i uciekł. Na szczęście pracownikom sklepu nic się nie stało. Policjanci z „drogówki” wraz z technikiem kryminalistyki wykonali na miejscu szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu, także dokumentację fotograficzną.
 
 
W wyniku pracy grudziądzkich kryminalnych dzisiaj udało się zatrzymać sprawcę zdarzenia. Okazał się nim dobrze znany grudziądzkim stróżom prawa mieszkaniec Grudziądza, wcześniej karany za wykroczenia i przestępstwa przeciwko mieniu.
 
 
W trakcie prowadzonych czynności przez śledczych okazało się, że motorower, którym się poruszał był przez niego dwa dni wcześniej skradziony. Teraz odpowie przed sądem za kradzież i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi mu kara grzywny oraz do 5 lat pozbawienia wolności.