joomla templates top joomla templates template joomla

Włamał się do supermarketu i ukradł 3 paczki żelków. Aby zdobyć słodycze o wartości 8 zł, uszkodził mienie na łączną sumę strat 3000 zł. Grozi mu teraz do 10 lat

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

10 lat więzienia grozi 28-letniemu grudziądzaninowi, który włamał się do supermarketu i ukradł 3 paczki żelków. Mężczyzna, by zdobyć słodycze o wartości 8 zł, uszkodził mienie na łączną sumę strat 3000zł. Amator słodkości bardzo szybko został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
 
 
Do zdarzenia doszło wczoraj (29.08.2019) ok. godz. 22:30. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że doszło do kradzieży z włamaniem w jednym z supermarketów. Na miejsce został wysłany patrol, który od okolicznych świadków ustalił, że kilka minut wcześniej młody mężczyzna wybił szybę wystawową w sklepie, wszedł do środka, a stamtąd wyniósł jakąś rzecz. 
 
 
Policjanci rozpoczęli poszukiwania za włamywaczem, którego bardzo szybko namierzyli i zatrzymali kilka ulic dalej. Był to 28-letni grudziądzanin, a rzeczą którą ukradł okazały się… 3 paczki żelków o wartości 8 zł. Mężczyzna, by wynieść słodycze ze sklepu, wybił szybę i uszkodził drzwi na łączną kwotę 3000zł.
 
 28-latek znajdował się również pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało że ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za ten czyn kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.