joomla templates top joomla templates template joomla

Wstępnie wiadomo czy do śmierć mężczyzny znalezionego w Sosnówce pod Grudziądzem doprowadziły osoby trzecie

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum; Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny znalezionego w Sosnówce pod Grudziądzem. Na obecnym etapie wyklucza się udział osób trzecich. 
 
Według wstępnych ustaleń, na obecnym etapie śledztwa, nie ma śladów świadczących o tym, aby śmierć mężczyzny znalezionego bez głowy i rąk w Sosówce pod Grudziądzem była wynikiem przestępstwa.
 
 
 
Pobrane w trakcie sekcji DNA trafi do Zakłady Medycyny Sądowej, który przeprowadzi jego analizę. Na wyniki można liczyć za około trzy tygodnie i dopiero wtedy policja dokona jego porównania z osobami zaginionymi z regionu. 
 
Ciało znalezione bez rąk i głowy prawdopodobnie znajdowało się w wodzie przez kilka miesięcy, przez co w momencie znalezienia było w bardzo złym stanie.
 
 

Przypomnijmy, że do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek przed południem w pobliżu wału przeciwpowodziowego na mokradłach w miejscowości Sosnówka za Szynychem w gminie Grudziądz. 

Najprawdopodobniej znaleziona osoba to mężczyzna. Ciało denata było w daleko posuniętym rozkładzie, pozbawione było rąk i głowy. 
 
Prokuratura analizuje różne możliwości, jednak dopiero przeprowadzona sekcja zwłok i analiza materiału genetycznego pozwolą na ustalenie dokładnych hipotez co do śmierci mężczyzny. 
 
Na chwilę obecna prokuratura wykluczyła udział osób trzecich. Śledczy będą musieli wyjaśnić przyczynę braku kończyn i głowy, oraz odpowiedzieć na pytanie czy było to w związku z przestępstwem, czy długotrwałym przemieszczaniem się zwłok. 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież