joomla templates top joomla templates template joomla

Wszystkie rzeczy jakie wziłą do przymierzenia w sklepie zapakował do torby i wyszedł ze sklepu nie płacąc

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z grudziądzkiej komendy policji zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy z Grudziądza prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży odzieży z jednego ze sklepów odzieżowych. Zdarzenie miało miejsce 22 grudnia 2020 roku, wówczas do sklepu odzieżowego w jednej z grudziądzkich galerii szedł mężczyzna i po wzięciu z wieszaków rzeczy wszedł do przymierzalni.
 
 
Wszystkie rzeczy zapakował do posiadanej przy sobie torby i wyszedł ze sklepu. Dokonał kradzieży różnego rodzaju odzieży zimowej o wartości ponad 500 złotych.
 
Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 75 45 316, a także całodobowo pod numerami 47 75 45 221/222 lub 112.