joomla templates top joomla templates template joomla

Wychowawca znalazł marihuanę w plecaku jednego z wychowanków ośrodka. Na miejsce wezwano policję

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zatrzymali 17-latka, który jest podejrzany o posiadanie środków narkotycznych. Wstępne badania wykazały, że susz roślinny który został przy nim znaleziony może być marihuaną o wadze przeszło 150 gramów.
 
Do zdarzenia doszło w środe 4 października po godz. 17:00. Do dyżurnego grudziądzkiej jednostki zadzwonił wychowawca jednego z ośrodków wychowawczych na terenie powiatu grudziądzkiego.
 
 
 
Zgłaszający powiedział, że w plecaku jednego z wychowanków znalazł susz roślinny i ma podejrzenia że mogą to być środki narkotyczne. Dyżurny wysłał tam patrol policji.
 
Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce ustalili, że plecak należy do 17-letniego wychowanka ośrodka. Wstępne badania wykazały, że substancja, która była wewnątrz to marihuana. Część była jeszcze w postaci krzewów wraz z łodygami. Cały susz po zważeniu miał ponad 150 gramów. Policjanci zatrzymali 17-latka. 
 
 
W czwartek 5 października przedstawiono mu zarzut posiadania środków narkotycznych, a cały należący do niego susz funkcjonariusze wysłali do policyjnego laboratorium, gdzie zostanie dokładnie zbadany. Za posiadanie środków narkotycznych grozi do 3 lat więzienia.
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież