joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca Opla stracił panowanie na łuku, prowadzący motorower potrącił pieszego w Rogóźnie. Weekendowe wypadki w powiecie grudziądzkim

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W czasie długiego weekendu doszło do dwóch wypadków drogowych w powiecie grudziądzkim. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały łącznie 4 osoby w wieku od 14 do 22 lat.
 
Do pierwszego wypadku doszło w sobotę 29 kwietnia ok. godz. 19:00 w miejscowości Białochowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym Opel Astra na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.
 
 
 
W wyniku zdarzenia 22-letni kierowca oraz 14-letni pasażer zostali przewiezieni karetką do szpitala. Poszkodowani są cudzoziemcami. Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy.
 
 
Drugi wypadek miał miejsce w poniedziałek 1 maja ok. godz. 15:40 w miejscowości Rogoźno, gdzie kierujący motorowerem potrącił pieszego. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że motorowerzysta, jak i pieszy to 14-letni mieszkańcy powiatu grudziądzkiego. Obaj zostali przewiezieni do szpitala.
 
Policyjne dochodzenia wyjaśnią wszelkie okoliczności obydwu wypadków.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież