joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca stracił panowanie i uderzył w drzewo. Wypadek w Rogóźnie pod Grudziądzem

info: Policja Grudziądz.

 
W miejscowości Rogóźno w powiecie grudziądzkim doszło do wypadku drogowego, w którym samochód marki Renault uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia dwoje pasażerów podróżujących pojazdem odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do szpitala. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.
 
W miniony piątek 19 stycznia w godzinach rannych w miejscowości Rogóźno w powiecie grudziądzkim doszło do wypadku drogowego. 
 
 
 
Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault Megane Scenic jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Kłódka, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i lewym bokiem uderzył w drzewo.
 
 
Mundurowi przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, oraz przebadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu- był trzeźwy. Policjanci ustalili, że pojazdem podróżowało pięć osób. W wyniku zdarzenia dwie z nich odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.