joomla templates top joomla templates template joomla

Wypłacił pieniądze i o nich zapomniał. Udało ustalić się z jakiego banku je wypłacano, ale ten nie jest w stanie wskazać, który z klientów dokonywał wypłaty

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W kwietniu bieżącego roku na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu w kasecie jednego z bankomatów uczciwy znalazca ujawnił pozostawioną gotówkę. Pieniądze trafiły do policjantów, którzy nadal poszukują ich właściciela.
 
 
Niestety do chwili obecnej policjanci nie wiedzą, kto pozostawił po wypłacie pieniądze w bankomacie w dniu 17 kwietnia bieżącego roku na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. Uczciwy znalazca przekazał gotówkę mundurowym.  
 
 
Wtedy informację o znalezisku zamieszczono na internetowej stronie grudziądzkiej jednostki, jednak chyba nie przeczytał jej zainteresowany. Funkcjonariusze zdołali ustalić z jakiego banku pochodziła gotówka, ale placówka nie jest w stanie wskazać, który z klientów dokonywał wypłaty.
 
Pieniądze czekają na ich właściciela w grudziądzkiej jednostce przy ul. Chełmińskiej 111, jeśli w najbliższym czasie nie zostaną odebrane funkcjonariusze przekażą je zgodnie z ustawą do biura rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym.