joomla templates top joomla templates template joomla

Wyrwał kobiecie torebkę z pieniędzmi i telefonem w środku. Sprawcę zarejestrowała kamera monitoringu. Policja poszukuje sprawcy

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci zwracają się prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji osób mających związek z zaistnieniem dwóch różnych przestępstw.
 
W dniu 19.04.2018 r. w Grudziądzu przy ul. Focha z budynku teatru dokonano kradzieży roweru marki Merida koloru czerwono - niebieskiego typu trekkingowego o wartości 1000 zł.
 
W tej sprawie funkcjonariusze dysponują nagraniem z monitoringu, które zarejestrowało mężczyznę w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, ubrany w dżinsy oraz niebiesko siwą bluzę. Osoba wyprowadza rower z budynku. Do chwili obecnej mężczyzna nie został zidentyfikowany.
 
W dniu 13.05.2018 r. w Grudziądzu przy ul. Bydgoskiej o godz. 22.00 sprawca wyrwał pokrzywdzonej torebkę koloru czarnego z beżowymi paskami z zawartością telefonu komórkowego, portfela oraz pieniędzy w kwocie ponad 800 zł. Sprawcę zarejestrowały kamery lokalnego monitoringu, jednakże nie został zidentyfikowany. Mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, jasne włosy, ubrany w krótkie spodenki, czerwone sportowe buty oraz koszulkę z krótkim rękawem i napisem  „Prosto”.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu osób zarejestrowanych przez monitoringi. Obydwie sprawy prowadzi Komenda Miejska Policji w Grudziądzu. Z informacjami można zgłaszać się osobiście do jednostki przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefonicznie pod numerem 56 45 13 363 lub przez całą dobę pod nr 56 45 13 222.