joomla templates top joomla templates template joomla

Wyrwał kobiecie torebkę z pieniędzmi i telefonem w środku. Sprawcę zarejestrowała kamera monitoringu. Policja poszukuje sprawcy

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci zwracają się prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji osób mających związek z zaistnieniem dwóch różnych przestępstw.
 
W dniu 19.04.2018 r. w Grudziądzu przy ul. Focha z budynku teatru dokonano kradzieży roweru marki Merida koloru czerwono - niebieskiego typu trekkingowego o wartości 1000 zł.
 
W tej sprawie funkcjonariusze dysponują nagraniem z monitoringu, które zarejestrowało mężczyznę w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, ubrany w dżinsy oraz niebiesko siwą bluzę. Osoba wyprowadza rower z budynku. Do chwili obecnej mężczyzna nie został zidentyfikowany.
 
W dniu 13.05.2018 r. w Grudziądzu przy ul. Bydgoskiej o godz. 22.00 sprawca wyrwał pokrzywdzonej torebkę koloru czarnego z beżowymi paskami z zawartością telefonu komórkowego, portfela oraz pieniędzy w kwocie ponad 800 zł. Sprawcę zarejestrowały kamery lokalnego monitoringu, jednakże nie został zidentyfikowany. Mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, jasne włosy, ubrany w krótkie spodenki, czerwone sportowe buty oraz koszulkę z krótkim rękawem i napisem  „Prosto”.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu osób zarejestrowanych przez monitoringi. Obydwie sprawy prowadzi Komenda Miejska Policji w Grudziądzu. Z informacjami można zgłaszać się osobiście do jednostki przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefonicznie pod numerem 56 45 13 363 lub przez całą dobę pod nr 56 45 13 222.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież