joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwanego przez policję zatrzymano na ul. Kwiatowej. Miał przy sobie biały proszek, okazało się, że to środki narkotyczne

info: Policja Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl.

 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego 37-latka. Przy poszukiwanym mundurowi znaleźli ponadto prawie 1 gram środków odurzających. Po przedstawieniu zarzutów, 37-latek trafił „za kratki”.
 
Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że ulicą Kwiatową porusza się poszukiwany przez Policję mężczyzna.
 
 
 
Natychmiast został wysłany tam patrol. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali go.
 
Podczas sprawdzania odzieży w/w, w jego kieszeni funkcjonariusze znaleźli zawinięty w papier biały proszek. Po wstępnych badaniach okazało się, że są to środki odurzające w postaci kodeiny.
 
W poniedziałek 8 styczniamężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. Po przesłuchaniu policjanci odwieźli 37-latka do Zakładu Karnego.