joomla templates top joomla templates template joomla

Zakłócali porządek publiczny, zachowywali się agresywnie, między innymi rzucając butelkami. Dostrzegł to operator monitoringu. Sprawą zajmuje się policja

info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Błyskawiczna reakcja operatora miejskiego monitoringu i policji prawdopodobnie zapobiegła dalszym dewastacjom mienia. W nocy z czwartku na piątek (27/28 czerwca) grupka chuliganów dała o sobie znać na grudziądzkich plantach. Sprawą już zajmuje się policja.
 
 
Około godziny 00.30 operator monitoringu zauważył kilkuosobową grupkę osób, która zakłócała porządek publiczny przy al. 23 Stycznia. Osoby te zachowywały się agresywnie, między innymi rzucając butelkami.
 
 
To kolejny przykład nieodpowiedniego zachowania w tym rejonie miasta. Do Straży Miejskiej docierają sygnały o licznych aktach wandalizmu.

Niszczone są też ławeczki i inne mienie, a sprawców nie zawsze niestety udaje się ustalić. Tym razem jednak jest inaczej, także dzięki błyskawicznej reakcji policjantów, którzy po otrzymaniu zgłoszenia z monitoringu bardzo szybko pojawili się na miejscu zdarzenia, podejmując dalsze czynności służbowe.
 
Poniżej krótki materiał wideo z tego zdarzenia. Obraz pochodzi z kamer miejskiego monitoringu.