joomla templates top joomla templates template joomla

Zamiast fikusa hodował w domu krzaczki marihuany. Za nietypowe uprawy mieszkańcowi powiatu grudziądzkiego grożą mu trzy lata więzienia

info: Policja, Grudziądz.

 
Grudziądzcy kryminalni zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o uprawianie marihuany. W wyniku przeszukania, funkcjonariusze znaleźli w jego miejscu zamieszkania krzaki konopi oraz sprzęt potrzebny do ich uprawy. Teraz mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
 
Policjanci wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań w powiecie grudziądzkim może znajdować się domowa plantacja marihuany. Funkcjonariusze pojechali to sprawdzić w minioną środę 14 lutego, ok. godz. 12:00. 
 
 
 
Ich ustalenia okazały się trafne- w mieszkaniu zajmowanym przez 29-letniego mężczyznę, policjanci znaleźli 3 krzaki konopi oraz sprzęt służący do ich uprawy.
 
Mundurowi przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, a cała aparatura wraz z krzakami została zabezpieczona przez technika kryminalistyki. 
 
Według wstępnych ustaleń śledczych, z zabezpieczonych roślin można było przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzut uprawy konopi. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje do 3 lat więzienia.