joomla templates top joomla templates template joomla

Dziewczyna wbiegła na tory tramwajowe, a następnie na nich usiadła. Po chwili przejechał tramwaj. Niebezpieczna sytuacja na Rządzu

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na torowisku na osiedlu Rządz. Zapłakana dziewczyna wbiegła na tory, a następnie na nich usiadła, po chwili przejechał tramwaj, całe szczęście po drugim torze.
 
 
O niebezpiecznej sytuacji poinformował nas jeden z kierowców. W środę na osiedlu Rządz młoda zapłakana i zdenerwowana dziewczyna wbiegła na torowisko, a zaraz za nią - prawdopodobnie - jej koleżanka, która jak wynika z relacji próbowała dziewczynę z tych torów zepchnąć. 
 
- „Kobieta po chwili usiada na torach, na których oczekiwała na tramwaj” -
 
 
Osoba towarzysząca młodej kobiecie próbowała z nią rozmawiać - jak wynika z relacji świadków - towarzyszka rozmawiała również przez telefon, być może powiadamiała służby, wzywała pomoc.
 
Po kilku minutach nadjechał od strony miasta tramwaj, który zamiast się zatrzymać, przejechał torami tuż obok siedzącej na torowisku kobiety.
 
- Zadziwiające jest to, że motorniczy widząc siedzącą na torach, z bliżej nieznanych powodów i z bliżej nieznanymi zamiarami,  kobietę nie zatrzymał się? -
 
jak wynika z relacji

Po dalszej rozmowie z "koleżanką" dziewczyna wstała z torów i udała się  w nieznanym kierunku. Świadkowi trudno było jednoznacznie określić czy był to głupi żarta, czy sytuacja była poważna i kobieta potrzebowała pomocy.