joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymano ojczyma 3,5 letniego dziecka, które trafiło w ciężkim stanie do grudziądzkiego szpitala. Chłopiec jest nieprzytomny, jego życie jest zagrożone

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Do grudziądzkiego szpitala trafił 3,5 letni chłopiec. Dziecko walczy o życie, jest w stanie krytycznym. Według ojca „upadło” według lekarzy obrażenia dziecka powstać mogły w „wyniku działania osób trzecich”.
 
Do zdarzenia miało dojść wczoraj około godziny 13. Według ojca 3,5 letni chłopiec miał „spaść”, według medyków w zdarzeniu mogły brać udział „osoby trzecie”.
 
 
 
Kiedy na miejsce przyjechało wezwane przez konkubenta matki pogotowie, sytuacja stałą się bardzo nerwowa:
 
- "Lekarka wybiegła z dzieckiem na rękach do Karetki" - informuje nas świadek zdarzenia.
 
Chłopiec był nieprzytomny, został przewieziony na oddział anestezjologii grudziądzkiego szpitala. Na miejscu pojawili się również „kryminalni”, którzy zatrzymali 30-letniego ojczyma chłopca. 
 
Sprawą zajęła się również grudziądzka prokuratura. Aktualnie trwa sprawdzanie wersji zdarzeń. Zbierany jest materiał dowodowy, klasyfikacja ewentualna czynu zależy również od dalszego stanu chłopca,
 
- a stan dziecka jest aktualnie jest krytyczny - 
 
Dziecko oddycha z pomocą respiratora, natomiast czynności serca są wspomagane farmakologicznie. Stan dziecka jest ciężki, a życie chłopca jest zagrożone.