joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymano trzech rozbójników, którzy ukradli paczkę pieluch z jednego ze sklepów na ternie Grudziądza

Agencja/eReporter24; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy są podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z grudziądzkich marketów. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty. Grozić im może nawet do 10 lat za kratkami.
 
W piątek (5.02.2021) do jednego z marketów na terenie Grudziądza weszło trzech mężczyzn, gdzie następnie ukradli paczkę pieluch. W celu utrzymania się w ich posiadaniu zaatakowali interweniującego wobec nich pracownika ochrony, którego kilkukrotnie uderzyli w twarz. Mężczyznom udało się zbiec. Jednak nie cieszyli się długo wolnością. 
 
 
Jeszcze tego samego dnia jeden ze sprawców został zatrzymany przez funkcjonariuszy w wyniku prowadzonej penetracji, dwóch pozostały następnego dnia. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. 
 
Zatrzymani mężczyźni to dobrze znani grudziądzkim stróżom prawa mieszkańcy powiatu grudziądzkiego w wieku 23-28 lat. Wszyscy wcześniej karani za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu, a także za rozboje.
 
Wszyscy trzej sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Dzisiaj (8.02.2021) na wniosek policjantów i prokuratora sąd na posiedzeniu zdecydował, że cała trójka najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Podejrzanym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.