joomla templates top joomla templates template joomla

Zatrzymywano go trzykrotnie dzień po dniu za znęcanie się nad żoną. Wychodził z aresztu i kontynuował horror w domu. Wreszcie sąd przerwał gehennę i zastosował trzymiesięczny areszt

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

O 3-miesięcznym areszcie wobec zatrzymanego przez grudziądzkich policjantów 47-latka zdecydował w miniony weekend Sąd. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których znęcał się i groził swojej żonie. 
 
 
W ciągu kilku dni stróże prawa musieli trzykrotnie interweniować w jego miejscu zamieszkania, gdyż 47-latek po wyjściu z policyjnego aresztu, udawał się prosto do domu, gdzie wszczynał kolejne awantury łamiąc tym samym postanowienia prokuratorskie.
 
Do pierwszego zdarzenia doszło na początku stycznia 4 stycznia. Wówczas dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej na jednym z osiedli w centrum miasta. Wysłany na miejsce patrol zatrzymał i doprowadził do wytrzeźwienia 47-letniego grudziądzanina, a od jego małżonki zostało przyjęte zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. 
 
 
Po wytrzeźwieniu mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania, gdzie zaczął grozić swojej żonie oraz wszczął nową awanturę. Interweniujący patrol ponownie zatrzymał 47-latka, którego tym razem doprowadzono przed oblicze prokuratora, który uzupełnił mu zarzuty o stosowanie gróźb karalnych i nakazał opuszczenie zajmowanego lokalu oraz wydał postanowienie o zakazie zbliżania się do pokrzywdzonej. 
 
Mężczyzna po przesłuchaniu udał się wprost do… swojej żony, gdzie wszczął kolejną awanturę, czym nie zastosował się do postanowienia prokuratora. Wysłani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika, który bardzo szybko wrócił przed oblicze prokuratora. Na jego wniosek w miniony weekend Sąd aresztował 47-latka na 3 miesiące.