joomla templates top joomla templates template joomla

Zdenerwował się podczas kontroli policyjnej. Wcześniej spowodował wypadek śmiertelny i był poszukiwany do odbycia kary 5 lat więzienia. Pod poszewkę kurtki miał wszyty również woreczek z narkotykami

info: KMP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Blisko 400 gramów amfetaminy znaleźli policjanci u 29-letniego grudziądzanina. Narkotyki wszyte były w podszewkę kurtki, a mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Ponadto okazało się, że grudziądzanin jest osobą poszukiwaną.
 
 
Do zdarzenia doszło we wtorek 4 lutego ok. godz. 18:30 na ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. Patrol ruchu drogowego postanowił zatrzymać do kontroli drogowej taksówkę. W trakcie rutynowego sprawdzania dokumentów i stanu technicznego pojazdu, policjanci zauważyli, że pasażer siedzący na przednim siedzeniu wygląda na bardzo zdenerwowanego.
 
 
Mężczyzna był pobudzony, wykonywał gwałtowne ruchy i uciekał wzrokiem od spojrzeń kontrolujących pojazd policjantów. W związku z powyższym mundurowi wylegitymowali również jego. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Grudziądza, a jego zachowanie było podyktowane tym, że… był osobą poszukiwaną przez Sąd do odbycia kary.
 
Policjanci ustalili, że mężczyzna został skazany przez Sąd na 5 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. W trakcie sprawdzania jego odzieży mundurowi wyczuli jakiś przedmiot wszyty pod podszewkę kurtki. Okazało się, że 29-latek ukrył tam prawie 400 gramów białego proszku zawiniętego w worek. Wstępne badania wykazały że jest to amfetamina.
 
Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu, a stamtąd do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat. Ponadto za posiadanie znacznej ilości narkotyków 29-latkowi grozi jeszcze dodatkowo do 10 lat pozbawienia wolności.