joomla templates top joomla templates template joomla

Zignorował znak stop na przejeździe kolejowym i uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. Bezmyślność młodego kierowcy mogła kosztować nawet życie

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W piątek 3 maja policjanci z Grudziądza likwidowali skutki zderzenia samochodu osobowego z pociągiem w miejscowości Linowo. Kierowca volkswagena zignorował znak stop na przejeździe kolejowym i uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. Bezmyślność młodego kierowcy mogła kosztować nawet życie, na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali 20-letniemu kierowcy prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów. Sprawa trafi do sądu.
 
 
W piątek w miejscowości Linowo w powiecie grudziądzkim doszło do groźnego wypadku drogowego. W godzinach wieczornych na niestrzeżonym przejeździe kolejowym młody kierowca volkswagena zignorował znak stop i uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. W pojeździe nie było pasażerów.
 
 
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili, że kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena, samochód był bardzo mocno uszkodzony.
 
 
 
Policjanci rygorystycznie ocenili  nieodpowiedzialne zachowanie młodego kierowcy i podjęli decyzję o zatrzymaniu prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu. Kierowca będzie odpowiadał za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym za co może stracić uprawnienia do jazdy nawet na trzy lata.