joomla templates top joomla templates template joomla

Zjechał na pobocze uderzając w latarnię, skrzynki pocztowe oraz wiatę przystankową. Siła uderzenia była na tyle duża, że latarnia została wyrwana, a pojazd całkowicie zniszczony

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Brawura i brak doświadczenia doprowadziły do zdarzenia drogowego w miejscowości Małe Lniska. Na szczęście troje 19-latków „wyszło z tego” bez obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (5.08) przed godziną 21:00 w miejscowości Małe Lniska gm. Grudziądz. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że troje nastolatków poruszało się osobowym audi.
 
 
W pewnym momencie w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków ruchu, młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze drogi uderzając w latarnię oświetlenia ulicznego, skrzynki pocztowe oraz wiatę przystanku autobusowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że latarnia została wyrwana, a pojazd którym się poruszali, został całkowicie zniszczony. O wielkim szczęściu może mówić 19-letni kierowca i jego dwóch pasażerów.
 

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że młody grudziądzanin posiada prawo jazdy zaledwie od miesiąca. Cała sprawa będzie miała finał w sądzie. Sprawcy zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O zakazie prowadzenia pojazdów zdecyduje teraz sąd.