joomla templates top joomla templates template joomla

Złapano rozbójnika recydywistę podejrzanego o kradzież plecaków z wystawy sklepu znajdującego się w centrum Grudziądza

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Kryminalni z Grudziądza zatrzymali 30-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w centrum miasta. Na wniosek policjantów i prokuratora, Sąd zdecydował o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Trwa śledztwo w tej sprawie.
 
Do zdarzenia doszło w miniony czwartek 14 grudnia ok. godz. 14:30  w centrum Grudziądza. 
 
 
 
Do jednego ze sklepów wbiegł młody mężczyzna i ukradł trzy plecaki, które znajdowały się na wystawie. Za mężczyzną wybiegł pracownik sklepu, który usiłował jeszcze zatrzymać sprawcę, ale ten popchnął i przewrócił ekspedienta na ziemię.
 
Sprawą niezwłocznie zajęli się grudziądzcy kryminalni, którzy w szybkim czasie zgromadzili materiał dowodowy pozwalający na wytypowanie sprawcy kradzieży rozbójniczej. Okazał się nim 30-letni grudziądzanin, który miał już wcześniej konflikty z prawem. 
 
 
 
MężczyznazZostał zatrzymany przez policjantów w piątek nad ranem 15 grudnia. Jeszcze w ten sam dzień został doprowadzony do prokuratury rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzut. 
 
Na wniosek policjantów i prokuratora, w sobotę 16 grudnia Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. 30-latkowi grozi do 10-lat więzienie, gdyż kradzieży dokonał w warunkach recydywy i powrotu do przestępstwa. Trwa śledztwo w tej sprawie.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież