joomla templates top joomla templates template joomla

Znajomy zapach wydobywający się z jednego z mieszkań w trakcie interwencji policyjnej. W mieszkaniu znajdowali się dwaj mężczyźni, znaleziono też woreczki w nim z suszem

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum/Policja włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Grudziądzcy policjanci tylko w niedzielę interweniowali na terenie miasta kilkanaście razy. Podczas jednej z takich interwencji w mieszkaniu na jednym z grudziądzkich osiedli funkcjonariuszy zaniepokoił dziwny zapach. Okazało się, że dwóch mężczyzn „popaloło” sobie marihuanę.

W niedzielę 19 lipca policjanci udali się na interwencję do mieszkania na jednym z grudziądzkich osiedli. Po wejściu do mieszkania, zastali w nim dwóch mężczyzn 24 i 34-latka.
 
 
Ponadto w mieszkaniu unosił się dym o „specyficznym” zapachu. Na widok mundurowych jeden z lokatorów próbował schować coś na balkonie. Okazało się, że to woreczek foliowy z suszem, którego było ponad 20 g. Ponadto, mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Oboje mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. W  poniedziałek 20 lipca właścicielowi marihuany przedstawiono zarzut posiadania środków narkotycznych. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.