joomla templates top joomla templates template joomla

Znalazł portfel w sklepie i nie oddał zguby właścicielowi. Ma teraz problem, poszukuje go policja

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z pieniędzmi. Zgubę w jednej z galerii zauważył i podniósł z posadzki starszy mężczyzna, który jednak nie oddał nie swojej rzeczy. Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek nieuczciwego znalazcy, który został zarejestrowany przez system monitoringu. Funkcjonariusze proszą o pomoc mieszkańców w celu identyfikacji sprawcy.
 
 
Na początku sierpnia do grudziądzkiej komendy zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił policjantów, że w  dniu (24.07.19) w jednej z galerii nieznany sprawca przywłaszczył  portfel z pieniędzmi, który w tym dniu zgubił. Na nagraniach z monitoringu zabezpieczonych do prowadzonego postępowania widać osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Straszy mężczyzna podniósł leżący na posadzce portfel, jednak nie oddał nie swojej rzeczy.
 
 
Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek sprawcy licząc na pomoc mieszkańców w tej sprawie. Policjanci proszą o pomoc i przekazywanie wszelkich wiadomości, które mogłaby doprowadzić do identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.
 
Informacje można przekazać osobiście w KMP przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941.