joomla templates top joomla templates template joomla

Znalezione nie kradzione? "Zwinęła" pozostawiony na ladzie sklepowej przez poprzednią klientkę portfel. Porfel powrócił wysłany z fałszywego adresu do właścicielki, ale już bez pieniędzy. Kobiety szuka jej policja

R.Ż/eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z pieniędzmi i dokumentami. Pozostawiony na ladzie sklepowej portfel zabrała robiąca zakupy kobieta i nie oddała nie swojej rzeczy. Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek nieuczciwej znalazczyni, którą zarejestrowała kamera monitoringu. Funkcjonariusze proszą mieszkańców o pomoc w tej sprawie w celu identyfikacji sprawcy.
 
 
W dniu (25.07.19) przy ul. Piłsudskiego na pasażu jednego z grudziądzkich marketów nieznana do tej pory kobieta przywłaszczyła pozostawiony na ladzie sklepowej portfel z pieniędzmi i dokumentami. Na nagraniach z monitoringu zabezpieczonych do prowadzonego postępowania widać osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa.
 
 
Z naszych informacji wynika, że "zaguniony" portfel powrócił do właścicielki po pewnym czasie, były w nim jednak tylko dokumenty 
 
- brakowało w nim pieniędzy - 
 
Adres z jakiego wysłano okazał się fałszywy. Nie wiadomo też czy wysłała go potencjalna podejrzana, czy ktoś znalazł portfel z dokumentami i postanowił go odesłać. 
 
Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek kobiety licząc na pomoc mieszkańców w tej sprawie. Policjanci proszą o pomoc i przekazywanie wszelkich wiadomości, które mogłaby doprowadzić do identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.
 
Informacje można przekazać osobiście w KMP przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941.