joomla templates top joomla templates template joomla

Znasz tego mężczyznę? Ukradł telefon komórkowy. Poszukiwania wkraczają w zaawansowaną fazę, włącznie z publikacją wizerunku w mediach

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego. Przestępstwo zaistniało 16 lipca 2018 r. jednak do chwili obecnej nie zidentyfikowano jego sprawcy. Funkcjonariusze dysponują w sprawie wizerunkiem osoby podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa. Kryminalni zadecydowali, że w tej sprawie zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu.
Do przestępstwa doszło w dniu 16 lipca 2018 r. w Grudziądzu przy ul. Kilińskiego. Sprawca - młody mężczyzna przechodząc przez klatkę schodową jednego z budynków wyrwał z rąk 11- letniego chłopca telefon i uciekł w stronę ulicy Kościuszki. Pracujący w sprawie policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagrania z monitoringu z wizerunkiem sprawcy. Niestety jak dotąd nie ustalono osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu.
Rysopis sprawcy: wiek z wyglądu około 25 do 28 lat, 175 do 180 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy krótkie - wyraźnie wygolone po bokach.
 
Ubiór: czarna koszulka z krótkimi rękawkami i jasnoniebieskim napisem na klatce piersiowej „Music …”, spodnie dżinsowe, przez ramię przewieszona duża podróżna torba.
 
 
Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach wykonanych z fragmentów posiadanych nagrań monitoringu.  Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu komórkowego 693 884 941 lub pod numer alarmowy 112.