joomla templates top joomla templates template joomla

Zobaczył się w mediach więc zgłosił się do grudziądzkiej komendy. Podejrzany o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów przy ul. Legionów zatrzymany

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza zatrzymali podejrzewanego o kradzież rozbójniczą jaka miała miejsce w ubiegłym roku w jednym ze sklepów przy ul. Legionów. Mężczyzna sam zgłosił się do komendy, po tym jak policjanci opublikowali jego wizerunek.
 
 
Przypomnijmy, że policjanci z Grudziądza w maju bieżącego roku przyjęli zawiadomienie o kradzieży rozbójniczej do której doszło w jednym z marketów przy ul. Legionów w Grudziądzu. Sprawca najpierw ukradł w sklepie środki chemiczne, a później zaatakował pracownika ochrony, 
 
 
Śledczy z Grudziądza opublikowali wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa, prosząc o pomoc mieszkańców w jej identyfikacji. Policjanci otrzymali kilka wiadomości w tej sprawie i już wiedzieli kim jest i gdzie mieszka podejrzewany.
 
 
 
Mieszkaniec jeden z wsi pod Grudziądzem z pewnością czuł, że „po piętach depczą mu” policjanci i nie czekał w domu jak funkcjonariusze założą mu kajdanki. Wczoraj (15.07.19) podejrzewany w tej sprawie sam zgłosił się do grudziądzkiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj 28-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.
 
Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.