joomla templates top joomla templates template joomla

Zostawił kluczyki od melexa w pojeździe i wszedł do sklepu. Po wyjściu zauważył, że jeździ nim po ulicy nieznany mu mężczyzna. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Grudziądza, mający prawie 3 promile alkoholu

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

30-latek ukradł melexa i jeździł nim po jednej z podgrudziądzkich miejscowości. W tym czasie spowodował kolizję wpadając do przydrożnego rowu. W momencie zatrzymania przez policję, mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu.
 
 
Do zdarzenia doszło w niedzielę 25 sierpnia wczoraj ok godz. 15:00 w jednej z podgrudziądzkich miejscowości. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzku otrzymał zgłoszenie o kradzieży melexa. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy ustalili, że pojazd elektryczny należał do 43-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego, który udał się nim na zakupy. 
 
 
Mężczyzna zostawił kluczyki w pojeździe i wszedł do sklepu. Po wyjściu zauważył, że należący do niego melex jeździ po ulicy, prowadzony przez nieznanego mu młodego mężczyznę, który odjechał nim w nieznanym kierunku. Wówczas 43-latek wezwał policję. Przed przyjazdem patrolu kierujący wraz z melexem wrócił pod sklep. 
 
Właściciel pojazdu zauważył na nim liczne zarysowania oraz brak lusterka. Jak się okazało, mężczyzna spowodował kolizję drogową wpadając do przydrożnego rowu kilka kilometrów dalej. Policjanci wylegitymowali kierującego melexem- okazał się nim 30-letni mieszkaniec Grudziądza. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Teraz 30-latek odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, jazdę pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji.