joomla templates top joomla templates template joomla

Zwłoki tej kobiety w stanie znacznego rozkładu zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. Ustalono prawdopodobny wizerunek denatki. Znasz osobę powiadom policję

info; Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki w stanie znacznego rozkładu zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. W wyniku prowadzonego postępowania policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek denatki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt z policją.
 
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości kobiety, której zwłoki w stanie znacznego rozkładu zostały odnalezione 18 kwietnia w pobliżu ulicy Polnej w Grudziądzu. 
 
 
W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło iż do zgonu kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie, niemniej jednak jej tożsamość wciąż pozostaje nieznana. Do dnia dzisiejszego nikt również nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.
 
 
W związku z powyższym policyjne laboratorium kryminalistyczne, na podstawie dostępnych szczątków, opracowało dwa prawdopodobne wizerunki denatki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt z grudziądzką policją pod numerem 564513222 lub 564513351.