joomla templates top joomla templates template joomla

Już w środę Kino Kobiet. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z innymi. Tym razem film „Tulipanowa gorączka”

włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? 

W ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji w Bibliotece Miejskiej odbyła się promocja nowej książki grudziądzkiego pisarza Stanisława Raginiaka

W.Ż/Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W Bibliotece Miejskiej przy ul. Legionów w piątek 15 września odbyła się promocja nowej książki grudziądzkiego pisarza Stanisława Raginiaka. Spotkanie odbyło się w ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji. Nowa książka ma tytuł "Wiktoria", jest to zapis codzienności, jaką zna wielu z nas: rodzinnych spotkań, relacji, rozmów dziadków z wnukami, próba uchwycenia szybko upływających wspólnych chwil. 

W najbliższy piątek i sobotę VIII Gali Światła i Energii w Grudziądzu. Nie przewidziano dodatkowych kursów tramwajowych dla powracajacych z występów

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Wykonawcy; fot/video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już w najbliższy piątek i sobotę czeka nas dawka świetlnej energii. Rusza VIII Gali Światła i Energii. W programie spektakle i pokazy z udziałem artystów i światła. Na fireshow i spektakle plenerowe w ramach VIII Gali Światła i Energii zapraszamy 8 i 9 września. 

Organy zabrzmią w Bazylice. Na koncert w wykonaniu Hanny Dys i Orkiestry Kameralnej Hanseatica z Gdańska zapraszamy do Bazyliki św. Mikołaja w niedzielę

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Na koncert w wykonaniu Hanny Dys i Orkiestry Kameralnej Hanseatica z Gdańska zapraszamy do Bazyliki św. Mikołaja, Fary w niedzielę, 3 września o godz. 19.00. Artyści wykonają m.in. utwory A. Vivaldiego, J.S. Bacha, W.A. Mozarta. Hanna Dys jest Adiunktem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku oraz w Hamburgu.

"Zawrat" powrócił z górskiej wyprawy. W trakcie wędrówki uczestnicy odwiedzili m.in zagrodę braci Golec w Milówce

R.Ż/eSerwis.info; info/foto: W.Ż włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Młodzież szkolna i studenci - członkowie PTTK powrócili z 35. górskiego obozu wędrownego zorganizowanego przez MKT-PTTK "Zawrat". Trasa tegorocznego obozu prowadziła z Bielska-Białej przez najwyższe szczyty Beskidu Śląskiego (Skrzyczne) i Żywieckiego (Babia Góra) do Tatr Zachodnich i Wysokich. 

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Grudziądza. W dniach 7 i 8 października przy Galerii Grudziądzkiej ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski

Materiał Promocyjny; video/foto; Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W dniach 7 i 8 października przy Galerii Grudziądzkiej ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Food trucki uczestniczące w festiwalu to restauracje na kółkach, które stawiają na jakość swoich potraw przygotowując je zgodnie z ideą slow food, ze świeżych składników, na „oczach” klienta. 

Rozpoczął się IV Festiwalu Grup Rekonstrukcyjnych na Górze Zamkowej. Kulminacyjnym punktem będzie Bitwa Stuleci

info:Internet; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W sobotę rozpoczął się dwudniowy Festiwal Grup Rekonstrukcyjnych w Grudziądzu. Do miasta zjechali wojownicy i z różnych epok. Kulminacyjnym momentem spotkania IV Festiwal Grup Rekonstrukcyjnych w Grudziądzu będzie Bitwa Stuleci ukazująca wojny na przestrzeni dziejów.

Już w najbliższy piątek w Kinie Helios Maraton Kinga. Zobaczymy "Lśnienie", „Łowcę Snów” i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku „TO”

info: Kino Helios, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE. 

Warsztaty wokalne dla dzieci z Maciejem Gburczykiem oraz koncert w Fado Cafe

info: SP Węgrowo włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W dniach 31 lipca - 4 sierpnia w Szkole Podstawowej Grudziądz-Węgrowo odbędą się warsztaty wokalne prowadzone przez znanego grudziądzkiego muzyka i nauczyciela, Macieja Gburczyka. Zajęcia są bezpłatne, a zgłaszać można się jeszcze do końca tygodnia.