joomla templates top joomla templates template joomla

„Stalowe Anioły” wręczone na uroczystej gali w Dworze Artusa. Jedną z laureatek jest grudziądzanka Izabela Szynicka

info: Województwo Kujawsko-pomorskie; fot: Szymon ZdziebłoTarantoga.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Grudziądzanka Izabela Szynicka jest laureatką konkursu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się wczoraj, tj. 22 listopada w toruńskim Dworze Artusa.

XVII Rajd „Szlakiem zamków pomorskich”

info/Zawrat.info włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Jak co roku w ostatnią sobotę października odbył się rajd pieszy „Szlakiem zamków pomorskich” zorganizowany przez Międzyszkolne Koło Turystyczne PTTK „Zawrat” przy Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych. 

Po raz 27-my Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" zorganizowało rajd "Pamięci Września 1939"

W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W sobotę 24 września po raz 27-my Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" zorganizowało wielodyscyplinowy rajd "Pamięci Września 1939". Jego trasa wiodła z dworca kolejowego w Mełnie do Cmentarza Wojennego na wzgórzu, gdzie spoczywa 221 żołnierzy polskich, którzy 3 września 1939 polegli pod Mełnem w kampanii wrześniowej. 

W poniedziałek bezpłatne Warsztaty Bezpieczny Maluch. Naucz się udzielać pierwszej pomocy swojemu dziecku

info: patronat bezpiecznymaluch.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

26 września w Grudziądzu będzie gościła Kampania Bezpieczny Maluch, która od 6 lat pomaga rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dzieci. Bezpłatne warsztaty odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski, wszędzie prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa. 

Od poniedziałku sezon na lodowisku rozpoczęty. Rusza grudziądzka ślizgawka

R.Ż/eSerwis.info; info/fot: MORiW; fot/video; Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Od najbliższego poniedziałku - 5 grudnia - będzie można korzystać ze sztucznego lodowiska w Parku Miejskim. Obiektem administruje Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku. Sztuczna ślizgawka będzie czynna od poniedziałku do niedzieli 10.00- 19.45. Codziennie w godz. 15.00 - 16.00 - przerwa konserwacyjna.

Wyjątkowe spotkanie z Krzesimirem Dębskim w kinie Helios w Grudziądzu!

info: Kino Helios, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Nic nie jest w porządku. Wołyń – moja rodzinna historia. Krzesimir Dębski, znany kompozytor, przez całe życie żył w cieniu rzezi wołyńskiej. Jego rodzice cudem uratowali się z pogromu, jaki urządzili Ukraińcy z UPA we wsi Kisielin i okolicach, gdzie zginęło okrutną śmiercią kilkudziesięciu Polaków. 

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zawita w tym roku również do Grudziądza. Razem z nią przyjedzie Św. Mikołaj

T.N./eSerwis.info; info: facebook; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli znana wszystkim z reklam, również w tym roku nie ominie Grudziądza. 18 Grudnia tym razem pojawi się na Rynku Głównym w samym sercu miasta. W całej Polsce pojawią się legendarne amerykańskie wozy, a razem z nimi sporo atrakcji. 

Margaret zaśpiewa na Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu. Zobacz gwiazdy z poprzednich lat

R.Ż/eSerwis.info; info facebook; fot: youtube/Margaret włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

To już pewne w tym roku gwiazdą, która zaśpiewa dla mieszkańców Grudziądza w sobotnie wieczór w trakcie Jarmarku św Mikołaja w Grudziądzu będzie Margaret. W poprzednich w Grudziądzu wystąpiły takie gwiazdy jak Brathanki, Sylwia Grzeszczak,czy Ewelina Lisowska.

Po raz 59. odbył się Zlot Przodowników PTTK, tym razem w Grudziądzu

W.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Po raz 59. odbył się Zlot Przodowników PTTK, tym razem w Grudziądzu. W 4-dniowej imprezie udział wzięło ponad 130 przodowników turystyki pieszej z całej Polski, nawet z terenów górskich (Rzeszów, Kamienna Góra i in.). Uroczyste otwarcie zlotu odbyło się w CK Teatr, gdzie wręczono sporo wyróżnień przodownikom i przewodnikom. 

Już dzisiaj Finał Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy z NaturHouse. Panie zaprezentują w grudziądzkiej Marinie swoje nowe oblicze

Artykuł promujący włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już dzisiaj Finał Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy z NaturHouse. Panie zaprezentują w grudziądzkiej Marinie swoje nowe oblicze Ciężkie tygodnie pracy nad sobą, swoim ciałem, ale też umysłem i przyzwyczajeniami przeżyły dwie finalistki Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy.