joomla templates top joomla templates template joomla

Pozytywne dźwięki w Underworld-Xes

Sylwia Białobłocka włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Pozytywne dźwięki znów zabrzmią w klubie Underworld-Xes. 30 września Grudziądz odwiedzi znany już w tym mieście zespół SielSKA. Kapelę tworzy kilkoro chłopaków z Bydgoszczy, którzy mimo że grają ze sobą dopiero od około roku, mają na koncie supporty przed m.in. Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Konopians i Pajujo. SielSKA prezentują energetyczną mieszankę reggae i ska.

Monika Chrząstowska - koncert

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altCentrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 30 września Klub Akcent Monika Chrząstowska - koncert oraz Bydgoszcz Klezmer Band godz. 19.30 bilety 15zł Wrześniowe koncerty w Klubie Akcent zakończy nastrojowy wieczór w towarzystwie śpiewającej aktorki oraz bydgoskiej formacji klezmersko-jazzowej.

GRUDZIĄDZKA JESIEŃ POEZJI

Barbara Labocha-Zielińska włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altSzanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na Grudziądzką Jesień Poezji, która odbędzie się w dniach 23-25 września. Program przedstawia się następująco:

Furia Futrzaków – koncert

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altCentrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 23 września Klub Akcent Furia Futrzaków – koncert godz. 19.30 bilety 12zł

„Kobieta pierwotna” Sigitas Parulsk

Monika Rosmanowska włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altCentrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 15 października Teatr „Kobieta pierwotna” Sigitas Parulskis, reż. Arkadiusz Jakubik godz. 17.00 bilety 55zł

Gala Jubileuszowa 20-lecie CK Teatr

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Centrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 17 września Teatr Gala Jubileuszowa 20-lecie CK Teatr Wernisaż prac Dominika Jasińskiego "20/XX" "Wczoraj i dziś" - projekcja filmu "Metoda" Teatr Polonia z Warszawy - spektakl godz. 18.00 bilety: 50, 55, 60zł

STAR GUARD MUFFIN

pwevents.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Zespół STAR GUARD MUFFIN powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Od samego początku kapela dużo koncertuje, bierze udział w wielu festiwalach, na których sięga po liczne nagrody. Warto wymienić pierwsze miejsce na "Rock Reggae Festiwal" w Brzeszczach, wyróżnienie na "Muzycznej Jesieni" w Grodkowie (listopad 2008), Grand Prix na "Famie" w Świnoujściu czy zwycięstwo na "II Dniach Młodzieży" w Dobrym Mieście.

Pierwszy Rajd Jesienny

Wisław Żurawski; fot: Magdalena Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK przy SP-9 zorganizowało w drugim dniu kalendarzowej jesieni 2011 po raz dziewiąty pieszy rajd pod nazwą „Święto Ziemniaka”. Ponad 220-osobową grupę turystów, głównie dzieci i młodzieży, poprowadził przewodnik PTTK - Piotr Łukiewski.

SEDNO NIE JEST JEDNO

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

alt„Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to zataczająca coraz szersze kręgi wśród polityków, artystów i biznesmenów organizacja, założona na początku wieku przez Jana Kazimierza Siwka i Arkadiusza Jakubika, a  także tytuł spektaklu, który jest artystycznym i politycznym manifestem założycieli tej organizacji. Przedstawienie „Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to absurdalny, zwariowany i inteligentny humor, wywodzący się z tradycji Monty Pythona.

"Komeda muzyczne inspiracje"

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Centrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 25 września Teatr "Komeda muzyczne inspiracje" Andrzej Jagodziński Trio godz. 18.00 bilety: 25, 30zł

Neo Retros – koncert

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altCentrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 16 września Klub Akcent Neo Retros – koncert godz. 19.30 bilety 25, 30zł

Inauguracja Koncertów Niedzielnych w Teatrze

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Centrum Kultury Teatr Media w Grudziądzu 18 września Teatr Inauguracja Koncertów Niedzielnych w Teatrze "Czar operetki"  Godz. 12.00 bilety 10zł

MAGICZNY ŚWIAT CYRKU ARLEKIN

Cyrk Arlekin włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Reprezentacyjny CyrkArlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi nowy atrakcyjny program sezonu 2011. Najlepsiartyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji.