joomla templates top joomla templates template joomla

5 marca Teatr "Karnawałowa Gala Musicalowa Teatru Broadway''

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altTeatr Broadway ze Szczecina godz. 19.00 bilety 50, 45, 40 Teatr Broadway został założony przez Małgorzatę Obój w Szczecinie w 2002 roku. Jest pierwszym całkowicie prywatnym teatrem muzycznym w kraju. Teatr nawiązuje do przedwojennych teatrów muzycznych łączy śpiew, taniec i aktorstwo, ma bogaty repertuar rewiowy kabaretowy i musicalowy. Posiada stały 25 osobowy zespół, złożony z utalentowanych wokalistów, aktorów i tancerzy.

4 marca Klub Akcent Farben Lehre – koncert

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

godz. 19.30 bilety 20zł – przedsprzedaż 25zł w dniu koncertu FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", koncertowa "Samo życie", dwa dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008" oraz liczne kompilacje.

APTEKA Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altAPTEKA Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu.

Zespół "Własny Port" działa w Bydgoszczy

CK Teatr Grudziądz, Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Zespół "Własny Port" działa w Bydgoszczy. Można ich usłyszeć między innymi w klubach Tawerna i Kubryk, gdzie koncertują co tydzień, gromadząc komplet publiczności. W swoim repertuarze mają szereg własnych kompozycji, ale nie stronią też od wspólnego śpiewania znanych piosenek żeglarskich.

18 lutego Klub Akcent Własny Port – koncert szanty

Centrum Kultury Teatr włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altZespół "Własny Port" działa w Bydgoszczy. Można ich usłyszeć między innymi w klubach Tawerna i Kubryk, gdzie koncertują co tydzień, gromadząc komplet publiczności. W swoim repertuarze mają szereg własnych kompozycji, ale nie stronią też od wspólnego śpiewania znanych piosenek żeglarskich.Wykonywanym przez siebie piosenkom nadają własny charakter i zawsze starają się zostawić w nich cząstkę siebie. Ich brzmienie oparte jest na akustycznych instrumentach wspartych gitarą basową oraz czterema męskimi głosami.

12 lutego Teatr „Prywatna Klinika” – spektakl komediowy

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

alt„Prywatna Klinika” to zabawna historia pewnej młodej kobiety, która jest na utrzymaniu dwóch kochanków. Ci oczywiście nic o sobie nie wiedzą, a Harriet robi wszystko, by tak pozostało. Sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje i któregoś wieczora w jej mieszkaniu znajdują się nie tylko obaj panowie, ale także ich żony oraz zaprzyjaźnione, chwilowo skłócone małżeństwo.

10 lutego Galeria Akcent Maja Wolf – malarstwo

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Maja Wolf – pochodzi z Grudziądza, obecnie mieszka w Toruniu, gdzie prowadzi pracownię malarsko-projektową; malarka, designer grafiki użytkowej, projektantka i aranżer wnętrz. Sztuką interesuje się od dziecka. Swój debiut artystyczny wiąże z pierwszą wystawą malarstwa i rysunku w wieku 14 lat. Maluje głównie w technice olejnej. W gronie swoich wykładowców i mistrzów wymienia najświetniejsze nazwiska malarstwa światowego takie jak: Dali, Brandt, Matejko, Renoir, Monet

Dodatkowy nabór kandydatek na MISS 2011

Marta Cholewczyńska-Kaszubowska włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Nadal dziewczęta z Grudziądza i okolic mają szansę zakwalifikować się do MISS POLONIA 2011. Ogłoszono dodatkowy nabór kandydatek. Dziewczęta mogą zgłaszać swoje kandydatury przesyłając fotkę sylwetki i zdjęcie portretowe wraz z krótką charkterystyką i numerem kontaktowym- na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Casting MISS POLONIA Grudziądz 2011

eGrudziadz.p włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już 1 marca w Klubie AKCENT przy ul. Wybickiego 38/40 o godzinie 18:00 odbędzie się CASTING MIS POLONIA 2011. Wszystkie Panie chcące powtórzyć sukces finalistki wyborów MISS POLONIA 2011 serdecznie zapraszamy. Konkurs - gala finałowa - odbędzie się 7 maja

Urodziny Kopernika + seans + obserwacje Słońca

Sebastian Soberski włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altW sobotę 19 lutego 2011 o 12:00 w 538 rocznicę urodzin wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika nastąpi uroczyste złożenie kwiatów pod jego pomnikiem. Serdecznie zapraszamy grudziądzkich miłośników astronomii. Zbiórka pod pomnikiem Mikołaja Kopernika o 11:55 (Plac Miłośników Astronomii). Również w sobotę 19.02 o godzinie 10:00 odbędzie się seans kopernikański w grudziądzkim Planetarium oraz obserwacje Słońca w ramach cyklu "Na tropach Heweliusza". WSTEP WOLNY Program XXXIX Grudziądzkich Dni Kopernikowskich w Roku Jana Heweliusza 2011: http://grudziadz.planetarium.pl/2011

Wycieczka na KRYM

Wiesław Żurawski włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Międzyszkolne Koło Turystyczne PTTK „ZAWRAT” przy ZSBiP w Grudziądzu wspólnie ze Studenckim Klubem Turystyki Niekonwencjonalnej UMK w Toruniu zaprasza wszystkich do udziału w wyprawie nad Morze Czarne. Wycieczka do Autonomicznej Republiki Krymskiej (obowiązują paszporty) może odbyć się w dwóch terminach.

11 lutego Klub Akcent Dubska – koncert reggae

Beata Kastner włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

altgodz. 19.30 bilety 10zł. DUBSKA - to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów reggae. Grupa ma na koncie 3 płyty i setki koncertów w całej Polsce oraz koncerty zagraniczne: Czechy, Austria, Rosja, Grecja. Występowali wielokrotnie na największych polskich festiwalach, takich jak Ostróda Reggae Festiwal, Reggaeland, Reggae nad Wartą czy Przystanek Woodstock.