joomla templates top joomla templates template joomla

W poniedziałek bezpłatne Warsztaty Bezpieczny Maluch. Naucz się udzielać pierwszej pomocy swojemu dziecku

info: patronat bezpiecznymaluch.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

26 września w Grudziądzu będzie gościła Kampania Bezpieczny Maluch, która od 6 lat pomaga rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dzieci. Bezpłatne warsztaty odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski, wszędzie prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa. 

Już dzisiaj Finał Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy z NaturHouse. Panie zaprezentują w grudziądzkiej Marinie swoje nowe oblicze

Artykuł promujący włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już dzisiaj Finał Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy z NaturHouse. Panie zaprezentują w grudziądzkiej Marinie swoje nowe oblicze Ciężkie tygodnie pracy nad sobą, swoim ciałem, ale też umysłem i przyzwyczajeniami przeżyły dwie finalistki Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy. 

W najbliższy weekend Bitwa Narodów na zboczach Góry Zamkowej

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

„Dziedzictwo - źródło tożsamości” to hasło trzeciego Festiwalu Grup Rekonstrukcyjnych, który zaplanowano 10 i 11 września w Grudziądzu. Do naszego miasta przyjadą grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Ich członkowie na terenie Góry Zamkowej założą obozowisko i tam prezentować będą zainteresowanym czasy od wczesnego średniowiecza, aż do formacji wojskowych XXI w. 

Uda się w tym roku zorganizować w Grudziądzu "Festiwal Kolorów"? Rok temu Miasto nie wydało na to zgody.

T.N./eSerwis.info; fot/video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Holi Festival Poland ogólnopolska edycja festiwalu kolorów zawita w tym roku również do Grudziądza. Rok temu władze miejskie nie wydały zgody na jego organizację. „W końcu, po raz pierwszy zawitamy do Grudziądza, chociaż już rok temu były takie plany - wtedy na drodze organizatorom stanęły przeszkody natury administracyjnej i Urząd nie wydał zgody na jego organizację”.

Dzisiaj Noc Spadających Gwiazd. W grudziądzkim Planetarium atrakcji będzie więcej

T.N./eSerwis.info; info/foto: Grudziądzkie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już od dzisiaj można obserwować spadające gwiazdy na grudziądzkim niebie. Atrakcji jednak w Planetarium będzie więcej. 13 oraz 14 sierpnia Inauguracja działalności obserwatorium po zrealizowaniu inwestycji modernizacji obserwatorium w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2015.

Koncert Perfectu za darmo dla dzieci i młodzież do 14 roku życia. Sprzedaż biletów trwa

info: Urząd Miejski Grudziądz; fot: youtube/Agencja Muzyczna Polskiego Radia włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Ruszyła już sprzedaż biletów na koncert z okazji „Pożegnania wakacji”. Na Błoniach Nadwiślańskich, 3 września, wystąpi zespół Perfect. Bilety są dostępne w kasie CK Teatr w cenie 20 zł. W dniu imprezy kosztować będą 25 zł. Dzieci i młodzież do 14. roku życia wchodzą na koncert bezpłatnie. Można również skorzystać ze zniżek na Grudziądzką Kartę Dużej Rodziny.

Największe wydarzenie tego sezonu! Perfect zagra na grudziądzkich błoniach

T.N./eSerwis.info; info włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W związku z koncertem zespołu „Perfect” na Błoniach Nadwiślańskich w godzinach porannych w sobotę, 3 września zostaną wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu. Zamknięte dla ruchu zostaną: ul. Portowa w kierunku ulicy Al. 23 Stycznia w obu kierunkach oraz ul. Ratuszowa, Reja i Prosta. Zmiany te obowiązywać będą do godz. 8.00 w niedzielę, 4 września. 

Już jutro festyn integracyjny na ul. Żeromskiego. Mieszkańcy różnych części Grudziądza mile widziani

R.Ż/eReporter24.pl; info: Piotr Rohde; fot: Archiwum, Kamilla Okleja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już jutro festyn integracyjny i jednocześnie będący podziękowaniem za wygrane projekty w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim. Festyn ma za zadanie integrację mieszkańców, ale organizatorzy kierują zaproszenie do wszystkich chcących się dołączyć do wspólnej zabawy.

Warsztaty wokalne zakończą się koncertem FADO CAFE na Starym Mieście

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Dwudziestu młodych wokalistów i wokalistek wzięło udział w warsztatach wokalnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Węgrowie przez Macieja Gburczyka i Macieja Grzybowskiego. 7 dzieci w wieku od 4 do 6 lat, i 13 starszych w wieku od 6 do 13 lat przez niemal tydzień intensywnie pod okiem swoich nauczycieli szlifowało swoje umiejętności wokalne.