joomla templates top joomla templates template joomla

W czwartek inauguracja nowego projektora w Planetarium w Grudziądzu otrzymanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Odkryj wszechświat na nowo

info: PiOA w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W najbliższy czwartek inauguracja nowego projektora w Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu otrzymanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zakończyła się "Modernizacja Planetarium w Grudziądzu" w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Grudziądza. W dniach 7 i 8 października przy Galerii Grudziądzkiej ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski

Materiał Promocyjny; video/foto; Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

W dniach 7 i 8 października przy Galerii Grudziądzkiej ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Food trucki uczestniczące w festiwalu to restauracje na kółkach, które stawiają na jakość swoich potraw przygotowując je zgodnie z ideą slow food, ze świeżych składników, na „oczach” klienta. 

"Kosmiczna Wigilia" w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Grudziądzu

info: Planetarium Grudziądz.fot/video: Agencja/eReporter24.pl; prowadzący/video: Sebastian Soberski włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Grudziądzkie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne zaprasza na wigilijny pokaz w czwartek. Początek o godzinie 17. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jaki obiekt astronomiczny w tym roku zaświeci na niebie jako wigilijna „pierwsza gwiazdka”. 

Już w środę Kino Kobiet. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z innymi. Tym razem film „Tulipanowa gorączka”

włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie?