joomla templates top joomla templates template joomla

Coś dla osób szukających mocnych i nocnych wrażeń i jednocześnie lubiących biegać. Nocny bieg w Grudziądzu

R.Ż/eSerwis.info; fot: nadesłane WB włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

22 marca pierwszy bieg nocny w Grudziądzu. Uczestniczy wydarzenia zmierzą w całkowitych ciemnościach na trasie w Lesie Rudnickim. Po biegu dla uczestników posiłek i after-party.

Nadal dostępne są miejsca na „Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny”. Jak w każdej tego typu imprezie decyduj kolejność zgłoszeń i uiszczeni opłaty startowej. 
 
 
Będzie to wydarzenie o nietypowym charakterze. Dreszczyku emocji doda wieczorna godzina startu, blask księżyca i gwiazd na niebie, nocna sceneria lasu i kilka niespodzianek przygotowanych od organizatorów trasą wytyczoną w Lesie Rudnickim o długości ok. 5km.
 
Impreza rozpocznie się od rozpalenia dużego ogniska na terenie miasteczka zawodów, które zapewni nam ciepło oraz dodatkowe oświetlenie. Następnie zawodnicy wyposażeni w latarki wyruszą w trasę oznaczoną odpowiednio co ok. 50m pulsacyjnym światłem.
 
Dla Finiszerów będzie pamiątkowy medal, pożywny posiłek oraz after-party z udziałem DJ-a. 
 
 
Informacje dodatkowe:
 
- W biegu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie lub osoby które ukończyły co najmniej 16 lat w dniu zawodów za zgodą prawnego opiekuna.
- Liczba uczestników biegu nie może przekraczać 200 osób. 
- Wymagane jest posiadania sprawnej latarki umożliwiającą oświetlenie trasy (Przy rejestracji za dodatkową opłata 39 zł jest możliwość zakupienia latarki czołówki, która będzie wydana wraz z numerem i chipem startowym w dniu zawodów).