joomla templates top joomla templates template joomla

Gotowi? Zapinajcie pasy, bo już w ten weekend przy Galerii Grudziądzkiej Carrefour odbędzie się VII Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu!

info: Materiał Organizatora włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

Gotowi? Zapinajcie pasy, bo już w ten weekend przy Galerii Grudziądzkiej Carrefour odbędzie się VII Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu! 
 
Lato w pełni, dni są coraz cieplejsze, a mobilne restauracje serwują swoje popisowe dania w różnych zakątkach Polski. Wkrótce przyjadą także do Grudziądza. W sobotę i niedzielę, 24 i 25 lipca, parking przy Galerii Grudziądzkiej wypełni się smakami i zapachami dań z najróżniejszych zakątków świata, a także licznymi atrakcjami!
 
Czym jest Festiwal Smaków Food Trucków?
 
To wydarzenie, które od ponad 6 lat podbija serca Polaków. Food trucki to restauracje w wersji mini i mobilnej. Każdy ma w swoim menu kilka pozycji dań, w których się specjalizuje. Te, które biorą udział w wydarzeniu są starannie selekcjonowane i muszą spełniać standardy jakości. Festiwal Smaków Food Trucków charakteryzuje się piknikową i rodzinną atmosferą. Dla gości przygotowana jest strefa konsumpcyjna, a także dodatkowe atrakcje – strefa chilloutu, strefa dla najmłodszych, dmuchane atrakcje, konkursy, gry terenowe, zawody jedzenia na czas oraz wspólne wybory najsmaczniejszego food trucka. 
 
 
Do kogo kierowane jest wydarzenie?
 
Jeśli lubisz dobrze zjeść i odkrywać nowe smaki, spędzać czas w towarzystwie przyjaciół i rodziny – to wydarzenie jest dla Ciebie!  Tęskniącym za dalekimi podróżami polecamy smakołyki rodem z Meksyku, Chin lub Hiszpanii. 
 
Czego się spodziewać?
 
Poniżej prezentujemy pełną listę food trucków, które pojawią się w Grudziądzu:
 
The Dumplings – pierożki dim sum
Churros Amigos – hiszpańskie pączki z dodatkami
Wheel Meal – kuchnia meksykańska
Corn Dogi z Drogi – parówki w cieście kukurydzianym
Food Cab – zapiekane buły
Świnki Trzy – pulled pork
Belgijki – frytki duże, grube i chrupiące
Wyciskamy – orzeźwiająca lemoniada z cytrusów
Kultowe Zapiekanki – klasyka polskiego street foodu
Beef’N’Roll - burgery
Nood-Lee – makarony z woka
Jack Burger – burgery
 
 
Smakołyki to nie wszystko! Czas oczekiwania na jedzonko umilać będzie muzyka, o którą zadba DJ. W sobotę od 13:00 dzieci (i nie tylko!) będą mogły podziwiać i uczyć się trików z zośką. A uczyć się będzie można od nie byle kogo, bo od mistrza w swojej dziedzinie – Pawła Nowaka!
 
W niedzielę o godzinie 15:00 dużych i małych oczaruje iluzjonista Pan Ząbek, który wystąpi ze swoim najnowszym show. Mnóstwo emocji – gwarantowane!
 
Najmłodsi będą mogli wyszaleć się do woli na dmuchańcu z bajkowymi postaciami. W programie także zawody jedzenia na czas i gra terenowa. 
Nie możecie przegapić takiego wydarzenia!
 
Bezpieczeństwo 
 
Zarówno pracownicy, jak i uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania zasad higieniczno-sanitarnych. Warto przypomnieć, iż w strefie konsumpcyjnej obowiązuje zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk.
 
 
Szczegóły!
 
Miejsce: Galeria Grudziądzka Carrefour, ul. Konarskiego 45
Data: 24 i 25.07.2021
Godziny: sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00
 
WSTĘP WOLNY!
 
Partnerzy: 
Galeria Grudziądza
Carrefour
Browar Amber
 
Partnerzy medialni:
 
Grudziadz365.pl
Radio ESKA
eGrudziadz.pl