joomla templates top joomla templates template joomla

Ostatni w tym sezonie rajd rowerowy odbędzie się w Borach Tucholskich. Rowerzyści wytarują w miejscowości Twarda Góra, gdzie dojadą autokarem

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

 
Ostatni w tym sezonie rajd rowerowy, pierwszy wyjazdowy autokarem – tym razem w Bory Tucholskie, rowerzyści wytarują w miejscowości Twarda Góra. W rajdzie może wziąć udział 95 osób.
 
Uruchomiono już zapisy na ostatni w tym roku rajd rowerowy. już zapisy na rajd 13 września 2020 – “Jesień w Borach” (z autokarem)
 
Zbiórka: o 9.45 w Marinie, wyjazd autokarów: 10.00. Limit miejsc w autokarach: 95 osób. Zapisy od 1 września w Informacji Turystycznej. Wpisowe: 20 zł
 
Bilet można kupic elektronicznie na stronie: 
http://www.it.gdz.pl/produkt/bilet-na-rajd-rowerowy/
 
 
Trasa: Marina Grudziądz (zbiórka) – przejazd autokarem do Twardej Góry – Kamionka – Lisówko – Zabijak – Krzewiny – Borowy Młyn – Rybno – Pięćmorgi – Piła Młyn – Grupa – Dolna Grupa – Dragacz – Michale – Marina Grudziądz.
Długość trasy: 50 km
 
Świadczenia w ramach wpisowego obejmują: opiekę serwisową, wodę 0.5 litra, ciepły posiłek (zupa), drożdżówkę, zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenie NNW, przejazd autokarem do miejsca startu, przewóz rowerów ciężarówkami na miejsce startu.
 
Zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów, w imprezie może wziąć udział maksymalnie 250 osób. Osoby (maksymalnie 155 rowerzystów), które chcą na WŁASNĄ RĘKĘ dotrzeć na miejsce startu przy stacji PKP w Twardej Górze, zbiórka o godz. 10.40. Te osoby muszą telefonicznie zapisać się na listę uczestników oraz uiścić opłatę przelewem bądź gotówką przed rajdem (10 zł).
 
Nalezy pamiętać o obostrzeniach związanych z COVID-19:
 
- każdy uczestnik ma obowiązek zasłonić nos i usta
- w miejscu startu oraz przed posiłkami należy bezwzględnie odkazić ręce płynem dezynfekującym zapewnionym przez Organizatora
- nieprzestrzeganie powyższych skutkować będzie wykluczeniem uczestnika z udziału imprezie!