joomla templates top joomla templates template joomla

Pokazy kaskaderskie MONSTER TRUCK SHOW w Grudziądzu

Extrem Cascaders Team włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji?
Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!
Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Grudziądzu na parkingu stadionu GKM przy ul. Hallera w piątek 2 lipca o godzinie 20:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.  
Emocje gwarantowane!!!
 
Zapraszamy Cię na imprezę  na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:
POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
KONTROLOWANE WYPADKI,
PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na  przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK! 
 
Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!