joomla templates top joomla templates template joomla

Robert Bieroń, kandydat Nowej Lewicy na Prezydenta RP, w tym tygodniu odwiedzi Grudziądz. Z kandydatem na Prezydenta odbędzie się w Fado Cafe

Agencja/eReporter24; fot: Archiwum; video: x-news/tvn24; info: Facebook/Nowa Lewica włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

Kandydat Nowej Lewicy na Prezydenta RP Robert Biedroń  odwiedzi Grudziądz w tym tygodniu. Spotkanie z kandydatem odbędzie się w kawiarni Fado Cafe.
 
 
Robert Biedroń odwiedzi Grudziądz jeszcze w tym tygodniu, Spotkanie z kandydatem Nowej Lewicy na Prezydenta, a więc SLD, Wiosny i Razem ma się odbyć w najbliższy piątek w Fado Cafe.
 
 
Robert Biedroń w niedzielę 19 stycznia został zatwierdzony przez konwencję Sojuszu Lewicy Demokratycznej jako kandydat w tegorocznych wyborach prezydenckich. Jego kandydatura przeszła jednogłośnie. 
 
To kolejny, kandydat na prezydenta obok Władysława Kosiniaka Kamysza popieranego przez Koalicję Polską, w tym PSL, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej reprezentującej Platformę Obywatelską, czy Krzysztofa Bosaka wybranego w prawyborach na kandydata na urząd Prezydenta RP z ramienia Konfederacji i Szymona Hołowni. Andrzej Duda jeszcze oficjalnie nie ogłosił swojego startu w wyborach.  
 
Spotkanie odbędzie się w Fado Cafe w Grudziądzu w piątek 24 stycznia o 10.30.