joomla templates top joomla templates template joomla

Trwają zapisy w ramach projektu „Grudziądzka Akademia Cyfrowa”. Spotkanie informacyjne poprowadzą trenerzy kompetencji cyfrowych, którzy przybliżą szczegóły mikroprojektu

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

 
21 lipca o godz. 15:00, w ogrodzie Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28, odbędzie się pierwsze spotkanie informacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych udziałem w mikroprojekcie „Grudziądzka Akademia Cyfrowa”.
 
Spotkanie informacyjne poprowadzą trenerzy kompetencji cyfrowych, którzy przybliżą szczegóły mikroprojektu, a także opowiedzą o poszczególnych modułach zachęcając do udziału i rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości, który moduł wybrać.
 
 
W trakcie spotkania będzie można złożyć deklarację uczestnictwa w mikroprojekcie i pomocą służyć będzie tłumacz języka migowego. W spotkaniu udział weźmie wiceprezydent Szymon Gurbin i dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Ewa Niewiadomska-Roman.

Celem mikroprojektu „Grudziądzka Akademia Cyfrowa” jest podniesienie i rozwijanie kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców Grudziądza. Inicjatywa jest skierowana do osób, które ukończyły 25 rok życia i nie mają więcej niż 75 lat oraz zamieszkują lub są zameldowane na terenie Grudziądza. W mikroprojekcie mogą wziąć udział także osoby spoza naszego miasta, pod warunkiem, że nie uczestniczyły wcześniej w tego typu szkoleniach w innej gminie. W ramach Grudziądzkiej Akademii Cyfrowej szkolenia odbędzie 180 osób.